ביטוח רכב 

 

ביטוח רכב חובה  

מכסה נזקי גוף לנהג, לנוסעים עימו וגם להולכי הרגל הנפגעים על ידי הרכב. לכל כלי רכב מנועי חייבת להיות תעודת ביטוח משולמת ותקפה, המתחדשת מידי שנה. נהיגה ללא תעודת ביטוח רכב תקפה מהווה עבירה על פי חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים תשל"ה- 1975 (הידוע גם כחוק הפלת"ד).

 

 ביטוח צד שלישי 

בניגוד לביטוח החובה, מדובר בסוג של ביטוח רשות, שמטרתו לכסות מקרים של פגיעה ברכוש של אחר (הצד השלישי).  ביטוח זה מכסה את האחריות החוקית של בעל הרכב ו/או הנהג  בגין נזקים לרכושו של הצד השלישי. כידוע, הנזקים הכספיים הנובעים מתאונות דרכים עשויים להיות גבוהים במיוחד. נהג שמעורב בתאונת דרכים רצינית או בתאונת שרשרת עלול למצוא עצמו מחוייב בתשלום נזקים בהיקף של עשרות, ולעיתים אף מאות אלפי שקלים .

 

ביטוח רכב רכוש מקיף  

מדובר בביטוח הרכב הרחב ביותר, המכסה גם  נזקים הנגרמים לרכב עצמו  (בנוסף לנזקים העלולים להיגרם לרכוש של צד שלישי). בין שאר הכיסויים הכלולים במסגרת ביטוח המקיף ניתן למצוא את הכיסויים בפני נזקי גניבה, פריצה, נזקי זדון, נזקי אש, התהפכות, התנגשות ונזקי טבע שונים (למעט רעידת אדמה).ניתן להרחיב את ביטוח המקיף ולכלול "כיסוי חבילה" שבמסגרתה נכללים שירותי החילוץ והגרירה, שירותי רכב חליפי, ביטוח שמשות, ביטוח רדיו-דיסק וכיו"ב.תעריפי הביטוח נקבעים על סמך מאפייני הרכב והנהג, ומשתנים מידי חודש בחודשו.

ליצירת קשר, קבלת הצעה לביטוח רכב או בירור מצב תביעה

בכל מה שקשור בביטוח לבריאות שלך, לרכב, לדירה או לפנסיה שלך​, אל תתפשר-

רק רגב-קידר!

הביטוחים שלנו​

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

שדה חובה

תודה,

הטופס נשלח בהצלחה,

נחזור אליכם בהקדם!

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

צרו איתנו קשר

רגב קידר | סוכנות לביטוח

צרו איתי קשר: החילזון 5 רמת-גן 5252269
טלפון: 03-7326080, פקס: 03-7326081,

דוא״ל: bit@regev-kedar.co.il

שעות פעילות המשרד:
בימים א' - ה' : מ-08:00 עד 16:00
בימי שישי וערבי חג (תורנות  חרום טלפונית)