ביטוח דירה 

 

פוליסת ביטוח הדירה הינה פוליסה תקנית ומודולרית, בעלת מספר פרקים, אשר ניתנת להתאמה אישית בהתאם לצרכיך - הלקוח. 

 

איך עושים זאת?  שלב אחרי שלב עם  רגב-קידר סוכנות לביטוח.שלב ראשון, קבלו החלטה חיובית אודות  רכישת פוליסת ביטוח דירה, לדירה שבה אתם מתגוררים. שלב שני, בדקו אם הדירה אינה מבוטחת באופן חלקי או מלא. למשל, דירות שרובצת עליהם משכנתא מבוטחות באופן חלקי על ידי הבנק, שבו נלקחה המשכנתא, כאשר את הפרמיה אתם משלמים. בדירות שכורות ,ייתכנו מקרים שהמשכיר דאג לביטוח, אבל עובדה זו אינה פוטרת אתכם מן הצורך לבטח את הדירה.  שלב שלישי, הפוליסה לביטוח דירה מורכבת מפרטים רבים. חשוב מאוד לבנות אותה בדיוק רב ובהתאם לצרכים האישיים שלך כמבוטח/ת, וזאת על-מנת למנוע כשלים ומפחי נפש בשל אי כיסוי ביטוחי מתאים בעת קרות מקרה הביטוח.שלב רביעי, פנו אלינו ואנו נסייע בעדכם לבטח את דירתכם בפוליסה המתאימה ביותר. 

 

לבניית פוליסת דירה בהתאמה אישית: 

 

ביטוח דירה: מה מבטחים? 

 

ביטוח מבנה 

כיסוי מפני אירועים כגון נזקי אש, עשן או פיח, פיצוץ בלוני גז, נזקי מים וצנרת, קצר חשמלי,  נזקי טבע, נזק בזדון, התמוטטות קירות וגג ורעידת אדמה. ביטוח המבנה כולל את קירות הבית וכל מה שמחובר חיבור של קבע לקירות. פרק זה מכסה גם תשתיות כגון גדרות, שערים, דרכים מרוצפות וכיו"ב. 

 

ביטוח ערך קרקע 

ביטוח ערך הקרקע המשולם בנוסף לסכום המבנה, יאפשר לך כמבוטח/ת לבנות מחדש את המבנה מבלי להיות תלוי בגורמים אחרים (כגון שכנים שלא ערכו ביטוח מבנה). במקרה של נזק מלא למבנה, בנסיבות שאינן מאפשרות להקימו מחדש. ביטוח זה מיועד לדירות בבתים משותפים.

 

ביטוח תכולה

כיסוי כנגד פריצה, גניבה, שריפה, נזקי טבע, הצפה קשה, רעידת אדמה וכיו"ב. ביטוח התכולה נערך על בסיס "ערך כינון" - כיסוי המאפשר לך כמבוטח/ת לקבל פיצוי של "חדש תמורת ישן" 

 

ביטוח צד שלישי 

כיסוי ביטוחי המכסה את אחריותך החוקית כלפי צד שלישי, כבעלים ו/או מחזיק של דירת מגורים בגין נזקים העלולים להיגרם לרכוש ו/או לגוף של צד שלישי. עם רכישת ביטוח תכולת דירה, נרכש גם פרק זה באופן אוטומטי. ניתן להוסיף ביטוח צד שלישי גם לפרק המבנה. 

 

ביטוח חבות מעבידים 

כיסוי ביטוחי המכסה את אחריותך החוקית כבעלים ו/או מחזיק של דירת מגורים כלפי עובדי משק הבית (כגון: עוזר/ת, מנקה, גנן),  עם רכישת פרק תכולת דירה, נרכש גם פרק זה באופן אוטומטי. ניתן להוסיף ביטוח חבות מעבידים גם לפרק המבנה.

 

ביטוח תכשיטים ודברי ערך 

הביטוח מאפשר לרכוש כיסוי מורחב ("ביטוח כל הסיכונים"), לנזקים הנגרמים לתכשיטים ולדברי ערך בתוך הבית ומחוצה לו. ניתן להרחיב כיסוי זה גם בגין שהות בחו"ל.  

 

ביטוח ציוד צילום 

הביטוח מאפשר לרכוש כיסוי מורחב ("ביטוח כל הסיכונים"), לנזקים הנגרמים לציוד הצילום בתוך הבית ומחוצה לו. ניתן להרחיב כיסוי זה גם בגין שהות בחו"ל.  

 

פעילות עסקית בדירה 

הרחבה ביטוחית מיוחדת, המיועדת בעיקר לעצמאים המנהלים פעילות עסקית בחלק של הבית אותו ייעדו למשרד, לקליניקה וכיו"ב. פעילות זו דורשת ביטוח מיוחד ומוגדר מכיוון שאינה מכוסה בביטוח דירה רגיל. 

 

ביטוח רעידת אדמה ונזקי טבע

כיסוי ביטוחי לתכולת הבית ולמבנה מפני נזקים הנגרמים עקב רעידות אדמה ואירועי טבע נוספים. 

 

ביטוח תיקונים למוצרים ביתיים 

חבילת שירות המעניקה כיסוי לנזקים הנגרמים למוצרי החשמל הביתיים (מזגני אוויר, מדיח כלים, מכונת כביסה, מייבש כביסה, תנור אפייה, טלוויזיה, וידיאו, מיקרוגל, וכיו"ב - בהתאם לכתב השירות המצורף לפוליסה). 

 

הערכת תכולת הבית ע"י שמאי 

אנו ממליצים ללוות את תהליך רכישת ביטוח הדירה בהערכת שמאי. באופן זה יובטח לכם שבעת קרות אירוע, לא תגלו להפתעתכם שפוליסת ביטוח הדירה שלכם נמצאת בתת-ביטוח, וכי בעצם רכשתם כיסויים נמוכים מאלה שאתם זקוקים להם. שמאי יעריך את רכושכם, ייבצע הערכה מקצועית לתכשיטים, יהלומים, תמונות, שטיחים, דברי ערך ושאר הרכוש, לרבות הערכת שווי המבנה וצמודותיו לצרכי ביטוח. יצוין כי הערכת שווי ע"י שמאי מומחה, ממומנת במלואה ע"י חברת הביטוח. 

ליצירת קשר, קבלת הצעה לביטוח דירה 

בכל מה שקשור בביטוח לבריאות שלך, לרכב, לדירה או לפנסיה שלך​, אל תתפשר-

רק רגב-קידר!

הביטוחים שלנו​

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

שדה חובה

תודה,

הטופס נשלח בהצלחה,

נחזור אליכם בהקדם!

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

צרו איתנו קשר

רגב קידר | סוכנות לביטוח

צרו איתי קשר: החילזון 5 רמת-גן 5252269
טלפון: 03-7326080, פקס: 03-7326081,

דוא״ל: bit@regev-kedar.co.il

שעות פעילות המשרד:
בימים א' - ה' : מ-08:00 עד 16:00
בימי שישי וערבי חג (תורנות  חרום טלפונית)